טוראי משה בובי. בן גורג׳י ונג׳יה. נולד בשנת תש״י(1950) בעיראק. הוא עלה עם משפחתו ארצה בשנת 1951 ולמד בבית הספר היסודי בנס ציונה. היה בן מסור להוריו, דאג להם ואהב אותם אהבת נפש. הוא היה נכון לעזור לכל דורש והיה שומר מצוות וחוק. במחצית אוקטובר 1969 משה גויס לצה״ל והוצב לחיל התותחנים. היה חייל מצוין וחבר טוב המוכן לעזור לכל - ועל כן אהבוהו כל יודעיו. נפל באזור תעלת סואץ בהתקפת מטוסי אויב, ביום ג׳ באדר א׳ תש״ל(9.2.1970).