טוראי ראובן טמיר .בן יהודה וברכה. נולד ביום ב' בתשרי תש"ט (5.10.1948).בהיותו בן שנתיים עברה המשפחה למושב השיתופי רגבה. למד בבית ספר האיזורי שליד המושב. ראובן שאף להשגים גבוהים והצליח יפה בבחינות הבגרות. באוגוסט 1967 גויס לצה"ל ורצה לשרת בחיל האויר, אבל בגלל עוורון צבעים נשלח לחייל קרבי אחר. ראובן נשלח לקורס מכ"ים מיחידת הנח"ל .היה לוחם מעולה , בעל תושיה,אומץ ומרץ רב.ראובן יצא לפעולה לעבר הגבול,ליד הכפר הירדני עדסיה. ראובן יצא בראש הטור ,נתקל במארב והגיב מיד,אך בהמשך הקרב נפצע תוך כדי חילופי אש. ראובן מת מפצעיו בדרך לבית החולים. ביום ו' בכסלו תשכ"ט (27.11.1968).