רב"ט מאיר-יוסף משה-בנימין.בן שרגא וחוה. נולד ביום ו' בתשרי (9.10.1948) בוינדסהיים שבגרמניה. המשפחה עלתה לארץ בשנת 1949.למד בבית הספר היסודי יבנה שבנתניה. אחר-כך המשיך את לימודיו בישיבה התיכונית "מרום ציון" שבירושלים. היה חבר בבני עקיבא .בנובמבר 1966 גויס לצה"ל .היה חייל נאמן ואהוב ע"י מפקדיו וחבריו לנשק. נפל בשעת מילוי תפקידו כאשר השתתף בפעולת כראמה נגד בסיסי החבלנים הירדנים. ביום כ' באדר תשכ"ח (20.3.1968).